Paris Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Paris Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Fotograf Turları
 • Alt Kategori :
  Kültür Turu, Yurt Dışı Foroğraf Turu
 • Süre :
  3 Gün
 • Vize :
  Vizeli
 • Kapasite :
  30 Kişi
 • Fotoğraf Eğitmeni :
  Gökhan Erkorol
 • Ulaşım :
  Pegasus
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Paris Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 3 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Transfer (program içerisindeki geziler)

4 Gece otellerde konaklama + kahvaltı

Şehir turları

Rehberlik hizmeti

Gidiş-Dönüş uçak bileti

Seyahat sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yurt dışı çıkış harcı: 15 TL

Tüm kişisel harcamalar

Müze ören yerleri giriş ücretleri

Vize Ücreti

 

 

 

Tur Programı

1.Gün

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile 06:00'da buluşma. Pegasus Hava Yollarının tarifeli uçağı ile saat 08:45'de Paris’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11:35'de Paris Orly'e varışımızın ardından bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında en şık kafeleri ve mağazaları ile ünlü Champs Elysees, Paris şehir manzarasını izleyebileceğimiz Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonunda otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.  

2. Gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile yapılacak olan ekstra Eiffel Kulesi Tur, Seine Nehri Turu ve Ressamlar Tepesi turuna katılabilirler. İlk olarak Paris’in Simgesi olan Eiffel Kulesini ziyaret ediyoruz. Ardından tekne ile şehri ortadan ikiye ayıran yaklaşık 1 saat sürecek olan Seine Nehrinde keyifli bir yolculuk yaptıktan sonra Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Notre Dame de Paris’in ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı Montmarte Ressamlar Tepesi ve Sacre Coeur Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Bu turumuzda Paris’in ışıklandırılmış gizemli caddelerinde farklı bir yüzünü göreceğiz. Işıklar şehri Paris’in özel ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra Eiffel Kulesi’nin ışık gösterisini izleyeceğiz. . Geceleme otelimizde. 

3.Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaları boşaltılmasının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Paris havalimanına transfer. Uçağa biniş işlemleri ardından Pegasus Hava Yollarının tarifeli seferi ile saat 17:20'de İstanbul’a dönüş.   

Secure3D