Belgrad Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Belgrad Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Fotograf Turları
 • Alt Kategori :
  Yurt Dışı Foroğraf Turu
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz
 • Kapasite :
  30 Kişi
 • Ulaşım :
  Pegasus
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Belgrad Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Transfer (program içerisindeki geziler)

3 Gece 4* otellerde konaklama + kahvaltı

Şehir turları

Rehberlik hizmeti

Gidiş-Dönüş uçak bileti

Seyahat sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yurt dışı çıkış harcı: 15 TL

Tüm kişisel harcamalar

Müze ören yerleri giriş ücretleri

Vize Ücreti

 

 

 

Tur Programı

1.Gün

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 12:00'da Sun Marine Travel tabelası taşıyan rehberimiz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerimizin ardından saat 15:10'da Belgrad'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik uçuş sonrası Belgrad’a varıyoruz. Pasaport işlemlerimizin ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz sırasında kentin günlük yaşamını, önemli binaları ve şehrin ortasında bilinçli bir şekilde bırakıldığı iddia edilen ve NATO tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını görüyoruz. Turumuza şehirde yürüyerek devam ederken; Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydanı da görüyoruz. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Rehberimizin bildireceği toplanma saatine kadar verilecek serbest zaman süresince alışveriş yapabilir, caddedeki şık kafelerin tadını çıkarabilirsiniz. Belirlenen saatte ve yerde rehberimizle buluşma ve otele transfer. Dileyen misafirlerimiz Belgrad'ın hareketli gece hayatının tadını çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün

Sabah kahvaltısının ardından  Voyvodina eyaletini ziyaret edeceğiz. Bu bölge Sırbistan’ın Kuzey sınırında yer almakta olup, ekonomik olarak en gelişmiş bölgesidir. Bu turumuzda öncelikle Karlofça kasabasına gidiyoruz. Bu kasaba, tarihte her zaman önemli bir yer tutmuş olup 1922 yılına kadar Sırp Ortadoks Kilisesi’nin merkezi olmuştur. Şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi göreceğimiz önemli eserlerdir. Bu kasaba, aynı zamanda, 1699 yılında imzalanan Karlofça Anlaşması ile de Osmanlı tarihinde önemli bir yer tutar. Anlaşmanın imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli'ni de ziyaret ediyoruz. Verilecek kısa serbest zamanda Karlofça'nın meşhur 'Bermet' şaraplarından ve balından satın alabilirsiniz. Burada yapacağımız turumuzun ardından Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız Petrovaradin Kalesi olacak. Bu kaleden muhteşem Novi Sad manzarasını fotoğraflama imkanı buluyoruz. Ardından Novi Sad'ın merkezine hareket ediyoruz. Albert Einstein'ın da bir süre yaşadığı şehirde yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alıyoruz. Turumuzun ardından Belgrad’a geri dönüyoruz.

3.Gün

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberiniz tarafından belirlenen saatte Belgrad havalimanına transfer. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yerel saatle 20:10'da İstanbul’a dönüş.

Ulaşım

Belgrat Turu

Banka Hesap Bilgileri

B-K Turizm Taşımacılık Ltd Sti

İş Bankası

Iban : TR340006400000136220060182

İletişim için : 0533 483 80 25  Levent ERSOY

Secure3D